Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Informačná kancelária pre obete trestných činov

SÚBOR
Dátum: 30.03.2021
Autor: EWORKS.sk
Informačná kancelária pre obete trestných činov

Vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu, ktorá vytvára nové podmienky pre páchanie trestnej činnosti a nárast počtu občanov, ktorí sa môžu stať obeťami trestných činov si Vás dovoľujeme informovať o existencii a dostupnosti informačných kancelárií pre obete trestných činov.

Vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu, ktorá vytvára nové podmienky pre páchanie trestnej činnosti a nárast počtu občanov, ktorí sa môžu stať obeťami trestných činov si Vás dovoľujeme informovať o existencii a dostupnosti informačných kancelárií pre obete trestných činov (ďalej len informačná kancelária"). Informačné kancelárie sú prevádzkované prostredníctvom odboru prevencie kriminality kancelárie ministra vnútra SR a nachádzajú sa na okresných úradoch / klientských centrách v každom krajskom meste. V informačnej kancelárii sú k dispozícii zamestnanci MV SR, ktorých úlohou je poskytovanie základných informácií obetiam a potenciálnym obetiam trestných činov a v prípade potreby sprostredkovanie poskytnutia služieb v oblasti právneho usmernenia a podpory, psychologickej pomoci a sociálneho poradenstva. Služby informačnej kancelárie sú všetkým klientom poskytované bezplatne a diskrétne.

V Nitrianskom kraji informačná kancelárie sídli na ulici Štefánikova 69, 949 01  Nitra. Jej zamestnancov je možné kontaktovať telefonicky na čísle 037/65 49 324, e-mailom na všeobecnej adresepomocobetiam@minv.sk, poštou alebo osobne na vyššie uvedenej adrese v čase otváracích hodín klientského centra. Klientom sú tiež k dispozícii bezplatné konzultácie prostredníctvom on-line chatovej poradne dostupnej sa stránkehttps://prevenciakriminality.sk/v pravom spodnom rohu. Všetky informácie a kontakty sú dostupné na web stránkehttps://prevenciakriminality.sk/. Doplnkové informácie môžete nájsť na Facebooku Prevencia kriminality.

Informačné kancelárie vznikli v rámci Národného projektu s názvom "Zlepšenie prístupu obetí trestných činov k službám a vytvorenie kontaktných bodov pre obete", ktorý je realizovaný v rámci operačného programu Efektívna verejná správa s finančnou podporou z Európskeho sociálneho fondu.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
obete_trestnych_cinov_-_mapa-1- Veľkosť: 2.03 MB Formát: png Dátum: 30.3.2021

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.