Cyklický odpočet spotreby elektrickej energie

Dátum: 19.07.2021
Cyklický odpočet spotreby elektrickej energie

Vážení občania obce Jabloňovce.

Touto cestou Vám dávame do pozornosti termíny realizácie cyklických odpočtov spotrieb elektrickej energie v obci a vo viniciach a to nasledovne:

V termínoch od 21.7.2021 do 24.7.2021.

Žiadame preto všetkých odberateľov elektrickej energie (bez ohľadu na dodávateľa, teda zmluvného partnera), aby v uvedenom termíne sprístupnili svoje odberné miesta k odpočtu a kontrole elektromerov.

Okrem iného žiadame obyvateľov obce, aby si v uvedenom termíne z bezpečnostných dôvodov uviazali svojich psov.

Za spoluprácu a ústretovosť všetkým vopred ďakujeme.

Meno a priezvisko odpočtára: Marek Struhár

Kontakt: 0910 313 097

Poznámka:

Žiadne iné osoby okrem poverených spoločnosťou Západoslovenská distribučná a.s. (ZSDIS a.s.) nie sú oprávnené vykonávať odpočty spotrieb elektrickej energie!