Obmedzenie pravidelnej prímestskej autobusovej dopravy na území Nitrianskeho samosprávneho kraja

Dátum: 08.12.2021

13.-17.12.2021

ARRIVA Nové Zámky, a.s. oznamuje svojim cestujúcim, že z dôvodu zlej epidemiologickej situácie na Slovensku a v regióne Nitrianskeho samosprávneho kraja, na základe rozhodnutia Úradu Nitrianskeho samosprávneho kraja počnúc dňom 13.12.2021 do 17.12.2021 (vrátane) bude prímestská autobusová doprava premávať v prázdninovom režime.

Toto obmedzenie neplatí pre linky mestskej hromadnej dopravy v Leviciach a Šahách.

Ďalšie informácie budú aktualizované priebežne na webovej stránke dopravcu:  https://arriva.sk/nove-zamky/live/

Spoločnosť ARRIVA Nové Zámky, a.s. ďakuje za pochopenie.