X. ročník súťaže vo varení gulášu „Jabloňovský kotlík“

Dátum: 18.08.2022
X. ročník súťaže vo varení gulášu „Jabloňovský kotlík“

Sobota 13.8.2022

V sobotu 13. augusta 2022 sa v našej obci uskutočnil X. ročník súťaže vo varení gulášu "Jabloňovský kotlík".

Do súťaže sa prihlásilo 17 družstiev: Chyžkári z Bátoviec, Alchymisti, Družstvo z Jednoty, Chalupári, Kmotrovci, Hééérečky, Starý Medián, Mäsiar Bubu, Prindiši, Zlatý Bažant, Zlatý a zároveň guláš, Grrpupu, Dubiguľ, Švirik, Meninový tím, Bombardéri a Barani.

Náhodne vybratá komisia z návštevníkov pozostávala zo štyroch členov.

Na 1. mieste sa umiestnilo družstvo "Kmotrovci", na 2. mieste družstvo "Starý Medián" a na 3. mieste družstvo "Alchymisti". Ostatné súťažné družstvá sa umiestnili na krásnom 4. mieste. Všetkým družstvám ešte raz gratulujeme.

Ďakujeme všetkým družstvám, ktoré sa podujatia zúčastnili a samozrejme občanom, ktorí sa podieľali na príprave a realizácii podujatia.