Od 8.3.2021 premáva prímestská autobusová doprava opäť v režime letných prázdnin

Dátum: 02.03.2021
Autor: EWORKS.sk

Prímestská autobusová doprava Arriva Nové Zámky oznamuje cestujúcej verejnosti, že z dôvodu zlej epidemiologickej situácie na Slovensku a v regióne Nitrianskeho samosprávneho kraja, na základe rozhodnutia Úradu Nitrianskeho samosprávneho kraja počnúc dňom 8.3.2021 až do odvolania bude prímestská autobusová doprava premávať v režime letných prázdnin.

Aktualizované cestovné poriadky prímestskej autobusovej dopravy:
Cestujúci sú povinní od 8. marca používať v autobuse respirátor FFP2.