OZNAM ZDRUŽENIA TATIAR k zvozu odpadu

Dátum: 01.06.2022
OZNAM ZDRUŽENIA TATIAR k zvozu odpadu

Presný termín zvozu Vám bude oznámený

Združenie obcí pre separovaný zber Tatiar oznamuje všetkým občanom obcí združenia pre separovaný zber, že zvozy tuhého komunálneho odpadu a separátov budú zabezpečené od pondelka 6. júna 2022.

Aktuálna situácia neuskutočnených zvozov vznikla z dôvodu poruchy zvozového vozidla. Uvedený sklz zvozov bol spôsobený obsadenosťou servisu a dobou dodania náhradných dielov. Náhradné vozidlo, ktoré v minulosti bolo zabezpečované od spoločnosti Redox Lučenec, nebolo možné zabezpečiť – tiež z dôvodu ich obsadenosti. Združenie Tatiar taktiež pristúpilo k riešeniu zapožičania náhradného komunálneho vozidla, ktoré bude tiež od pondelka 6. júna 2022 vykonávať zvoz pre obce Združenia Tatiar.

• O konkrétnych zvozoch v jednotlivých obciach Vás budeme informovať prostredníctvom miestnych rozhlasov a informáciou na webových sídlach obcí.
  • Upravený zvozový kalendár Vám bude tiež všetkým rozposlaný. Ako prvým sa začne s vývozom TKO a následne ostatné separované komodity.

Za porozumenie a trpezlivosť Vám ďakuje Združenie Tatiar.

Katarína Búriová

poverená riaditeľka Združenia Tatiar