13. kolo plošného testovania na ochorenie COVID-19

Dátum: 13.04.2021
13. kolo plošného testovania na ochorenie COVID-19
Nakoľko sa aj naďalej Levický okres nachádza podľa COVID automatu v červenej farbe, osobám na cestu do práce a prírody postačuje potvrdenie o negatívnom teste nie staršom ako 14 dní.

Avšak potvrdenie o negatívnom teste na COVID - 19 nie starší ako 7 dní musí mať:
jeden zo zákonných zástupcov žiaka, ktorý navštevuje MŠ,
jeden zo zákonných zástupcov žiaka, ktorý navštevuje ŽŠ a od 2. stupňa vyššie aj žiak,
osoba na cestu autobusom, na cestu na úrad - vrátane obecných úradov, poštu, do banky, trafiky, knižnice, výdajné miesta e-shopov a iných obchodov, záhradkárstva, očnej optiky, čistiarne odevov, cestovanie za prácou do iného okresu a mnoho ďalšieho. (okrem nákupu)

Kvôli potrebe preukazovania sa aj naďalej negatívnym testom nie starším ako 7 dní sa v našej obci uskutoční 13. kolo plošného testovania na ochorenie COVID-19 túto nedeľu dňa 18. apríla 2021 v kultúrnom dome v čase od 08,00 do 14,00 hod.

Čas od 12,00 do 12,45 hod. je vyhradený na prestávku a dezinfekciu priestorov.

Na testovanie je potrebné priniesť:
Občania od 15 rokov: občiansky preukaz v prípade jeho straty vodičský preukaz alebo pas.
Občania od 10 do 15 rokov: kartičku poistenca v prípade jej straty rodný list.
Všetci občania: svoje telefónne číslo na mobil, alebo pevnú linku, telefónne číslo je potrebné nahlásiť pri registrácii.

Ďakujeme za pochopenie a ústretovosť z Vašej strany pri priebehu samotného testovania.

jeden zo zákonných zástupcov žiaka, ktorý navštevuje MŠ,

Čas od 12,00 do 12,45 hod. je vyhradený na prestávku a dezinfekciu priestorov.

Na testovanie je potrebné priniesť:
Občania od 10 do 15 rokov: kartičku poistenca v prípade jej straty rodný list.