Jarný zber elektroodpadu

Dátum: 15.04.2021
Jarný zber elektroodpadu

Oznamujeme Vám, že dňa 29. apríla 2021  sa v našej obci uskutoční jarný zber elektroodpadu.
Svoj nepotrebný elektroodpad môžete odovzdať do priestoru dvora pri bývalej pošte, nakoľko prepravca nemá časový priestor na zbieranie po obci.
Prosíme Vás, aby ste spotrebiče nerozoberali.

Prosíme Vás, aby ste spotrebiče nerozoberali.

Do elektroodpadu patrí všetko ,čo sa napája elektrinou, alebo akumulátormi, napríklad:
- nefunkčné televízory (nesmie byť na nich prasknutá, rozbitá obrazovka), rádiá, magnetofóny, videohry, videá, monitory, počítače, bezdrôtové a mobilné telefóny, elektronické hudobné nástroje, kalkulačky, práčky, chladničky, sušiče na vlasy, žehličky, toustovače, variče, sporáky, umývačky riadu,
- klimatizačné zariadenia, vysávače, mlynčeky, mixéry, hriankovače, varné kanvice, hodiny, laptopy, kopírovacie zariadenia, faxy, kamery,
- svietidlá, žiarivky, žiarovky, výbojky, vŕtačky, pílky, kosačky, zariadenia na frézovanie, brúsenie, drvenie, pílenie, skrutkovanie, ...