Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

23. ročník verejnej finančnej zbierky pre fond Hodina deťom

Dátum: 19.10.2021
Autor: Obec Jabloňovce
23. ročník verejnej finančnej zbierky pre fond Hodina deťom

21. 10. 2021

Oznamujeme Vám, že Nadácia pre deti Slovenska organizuje 23. ročník verejnej finančnej zbierky pre fond Hodina deťom. Finančná zbierka sa uskutoční tento štvrtok dňa  21.10. 2021 do označených pokladničiek s logom Hodiny deťom. Výška finančného príspevku do pokladničky je ľubovoľná. Zbierku budú realizovať dobrovoľníci, žiaci zo Základnej školy v Bátovciach  v čase od 9.00 do 12.00 hodiny v našej obci. Dobrovoľníci budú označený s logom Hodiny deťom. Dobrovoľníci sa budú pohybovať po obci a ohlásení sa v domoch. 

Prosíme obyvateľov obce, aby pri kontakte s deťmi - dobrovoľníkmi zbierky používali ochranné rúško.
 
Verejná finančná zbierka je povolená Ministerstvom vnútra SR pod č. SVS-OVS2-2021/014728-002.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.